شهلا دانشفر

خوش آمديد

اطلاعیه ۱۲۳: بهنام ابراهیم زاده دوباره به زندان اوین بازگردانده شد

 بهنام ابراهیم زاده باید کنار فرزندش باشد

  بعد از ظهر امروز ۴ شهریور ۹۲ بار دیگر بهنام ابراهیم زاده از رهبران شناخته شده کارگری که بخاطر بیماری فرزندش نیما که به بیماری خطرناک سرطان خونی مبتلاست، به مرخصی ای کوتاه مدت آمده بود، به زندان اوین بازگردانده شد.

 با کارزاری جهانی به این اقدام جنایتکارانه رژیم اسلامی و بازگرداندن بهنام ابراهیم زاده به زندان اعتراض کینم.

  بهنام ابراهیم زاده ۵ سال حکم زندان دارد که سه سال آن را سپری کرده است. بهنام بخاطر شکنجه هایی که در زندان بر وی وارد شده ۷۵ درصد شنوایی گوش چپش را از دست داده و از ناحیه گردن آسیب دیده است. اما به دلیل بیماری فرزندش حتی فرصت رجوع به پزشک و درمان نداشته است.

 تصمیم ضد بشری و از ترس و وحشت رژیم اسلامی برای بازگرداندن بهنام ابراهیم زاده بخشی از تلاش آن برای فشار آوردن بر رهبران و فعالین کارگری و عقب زدن مبارزات کارگری است. به این اقدام جنایتکارانه جمهوری اسلامی و بازگرداندن بهنام ابراهیم زاده به زندان وسیعا اعتراض کنیم.  زبیده حاجی زاده همسر بهنام در تاریخ ۱۷مرداد ماه طی نامه ای خطاب به همگان و نهادهای انساندوست در سراسر جهان حمایتی جهانی را استمداد کرد. با حمایتی گسترده وسیعا به درخواست زبیده حاجی زاده پاسخ دهیم و خواستار آزادی فوری بهنام ابراهیم زاده از زندان شویم. بهنام باید فورا آزاد شود. نیما به وجود پدرش نیاز دارد، بهنام باید کنار فرزندش و همسرش زبیده باشد. بهنام باید در عین حال تحت درمان براي معالجه بیماریهایش قرار گیرد.

 جمهوری اسلامی کارگران زندانی و زندانیان سیاسی را به اشکال مختلف زیر فشار و آزار قرار میدهد. از جمله قطع ملاقات زندانیان، ممانعت از درمان زندانیانی که در همان زندانهای رژیم اسلامی به بیماریهای دشواری ابتلا پیدا کرده اند، و حتی بعضا تهدید جانی آنان همه و همه از جمله شگردهای رژیم اسلامی برای فشار بر کارگران زندانی و زندانیان سیاسی است. با کارزاری جهانی به این فشار‌ها و تهدیدات اعتراض کنیم.

 همه کارگران زندانی و زندانیان سیاسی باید فورا از زندان آزاد شوند.

  كمپين براي آزادي كارگران زنداني

۴شهریور ۱۳۹۲، ۲۶ اوت ۲۰۱۳

Shahla_daneshfar@yahoo.com

 Bahram.Soroush@gmail.com

 http://free-them-now.blogspot.com

ضمیمه : نامه زبیده حاجی زاده

نگذارید همسرم بهنام ابراهیم ز اده را به زندان برگردانند

نیما فرزندم به حضور پدرش نیاز دارد

این نامه را خطاب به همه انهایی که قلبشان برای ازادی وانسانیت می تبد ، مینویسم. بی شک همه شما عزیزان سازمانها ونهادهای حقوق بشری هر انسان ازادی خواهی که قلبش برای انسانیت می تبد. خبر های دردناک مریضی تنها فرزند ما نیمای عزیز را دارید. میدانید که ما با وجود زندانی شدن همسرم بهنام ابراهیم زاده چه دردها ورنج هایی را انهم در نبود همسرم بهنام متحمل می شویم. فرزندم نیما در نبود پدرش متاسفانه به این مریضی دردناک ودهشناک گرفتار شد و اکنون ماههاست که ما نیما را در بیمارستان فوق تخصصی کودکان محک بستری کرده ایم .اما به تازگی نیما را به خانه وبه کنار خودمان اورده ایم ولی بعد از چند روز دیگر نیما بنا به تاکید دکترهای بیمارستان محک ووخیم بودن وضعیتش باید به بیمارستان محک برگرددوبستری شود. در این مدت زمانی که همسرم در کنارمان بود تا حدودی وضعیت روحی نیما بهتر شده بود. ولی اکنون باز مقامات قضایی تصمیم گرفته اند که همسرم و پدر فرزند بیمارم را به زندان برگردانند. برگرداندن همسرم بهنام به زندان ضربه سخت وکاری به تنها فرزند بیمارم نیمای عزیز می رساند وقطعا بهبودی اش را به تاخیر وبه خطر می اندازد. فرزندم همان گونه که به دارو و قرص پزشکان برای بهبودی اش نیاز دارد، به پدرش هم نیاز دارد. من آزادی او را میخواهم. جرم همسرم تنها دفاع از کودکان وکارگران بوده است. بهنام یار ویاور دهها خانواده کارگری وکودک بوده است که به حبس ناعادلانه محکوم گردیده اند. ایا همچین انسانی باید جایش گوشه وکنج زندان باشد واز دیدن تنها فرزند بیمارش وکودکانی که بهنام به انها علاقمند است محروم بماند؟ من امروز به عنوان مادر نیما ابراهیم زاده وهمسر بهنا م ابراهیم ز اده از تمامی سازمانها ونهادها ی انسان دوست ومترقی وهمه کسانی که قلبشان برای انسانیت می تبد می خواهم که به هر طریق ممکن که می توانند نگذارند بهنام را به زندان برگردانند واعتراض خود را علیه این تصمیم و برگرداندن بهنام به زندان واکنش نشان بدهند. نیمای من به پدر ش نیاز دارد وما نیز به کمک شما عزیزان نیاز داریم. ما را تنها نگذارید. همانطور که تا کنون همراهمان بوده اید. صمیمانه از همگان سپاسگزارم. کمک کنید تا بهنام در کنار ما بماند .

 زبیده حاجی زاده همسر زندانی بهنام ابراهیم ز اده

17 مرداد 92

Advertisements

One response to “اطلاعیه ۱۲۳: بهنام ابراهیم زاده دوباره به زندان اوین بازگردانده شد

  1. مهرداد August 28, 2013 at 11:36

    توده کار و زحمت ایرانی سرانجام بساط ارتجاع انباشته از چرک و خون و کثافات اسلام سیاسی را با تمام حامیان و گله های چکمه لیس و منحط ریاکاران جنایتکار ملی مذهبی و اصلاح طلبان تفاله اش را در فاضلاب تاریخ غوطه ور خواهد ساخت! آن روز دیر نیست! بدا به حال آفتابه داران بارگاه تبهکار ولایت!!!
    درود بر شهلا دانشفر
    درود بر حزب دورانساز کمونیسم کارگری ایران! امید توده کار و زحمت ایرانی!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: