شهلا دانشفر

خوش آمديد

اسید پاشی کار داعش ایران است

در حالیکه جمهوری اسلامی خود از حجاب به عنوان لبه پرتگاه حکومت اسلامی سخن میگوید، اوباش حزب الله در خیابان ها به روی زنان اسید می پاشند. این جنایات تلاشی است از سوی داعش ایران برای عقب زدن جامعه ای که در آن اعتراض میجوشد. عقب زدن جامعه ای که در آن حجابی نمانده و مبارزه علیه قوانین ارتجاعی اسلامی یک رکن دائمی مبارزات دختران و پسران جوان در ایران است.

این جنایات تا همین جا هزینه سنگینی برای حکومت داشته است. این را در اظهارات ضد و نقیض و غلط کردن هایشان میتوان دید. از جمله درویش پور، عضو دیگری از مجلس با اشاره به طرح مجلس برای حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر می‌گوید: “بعید نیست که عده‌ای کج فهمی کرده و گمان برده باشند با تصویب این طرح هرکاری مجاز خواهد بود، اما این موضوع نمی‌تواند منطقی باشد. رهبر، امام‌جمعه اصفهان نیز که قبلا گفته بود امر به معروف باید از تذکر لسانی فراتر رود و دیگر وقت ترکه زدن است، امروز به غلط کردن افتاده و میگوید منظور تذکر ناصحانه، مشفقانه و مودبانه است.

مقامات دیگر حکومت هم به اشکال مختلف چون منکر شدن، شخصی اعلام کردن این جنایات، تهدید خانواده های قربانیان از خبر رسانی و غیره، میکوشند اوضاع را آرام کنند. اوضاع آنقدر پس است که حتی کیهان شریعمتداری نیز به تکاپو افتاده و پیوند عاملان حادثه اسیدپاشی با حامیان حجاب و عفاف در جامعه را توطئه ضد انقلاب میخواند.

در اعتراض به این جنایات در اصفهان و تهران برای چهارشنبه ساعت ١٠ صبح فراخوان به تجمع در مقابل دادگستری و مجلس اسلامی داده شده است. همچنین کارزارهایی مبارزاتی به راه افتاده است. این جنگی است که ادامه دارد. با تعرضی گسترده داعش ایران را عقب زنیم.*

چهارشنبه, ۳۰ام مهر, ۱۳۹۳ -سایت ژورنالhttp://journal-ruzaneh.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: