شهلا دانشفر

خوش آمديد

پرونده ای باز

سعید مرتضوی از چهره های منفور و جنایتکار حکومت اسلامی است. او دو پرونده جنجالی دارد که از اولی جان سال بدر برد و دومی یعنی پرونده اختلاس های میلیاردی در تامین اجتماعی، در جریان است. در پرونده اول مرتضوی زیر فشار اعتراض جامعه ، بخاطر جنایاتی که در سال ٨٨ در کهریزک روی داد، محاکمه شد. در سال ٨٨ فرمان اصلی سرکوب را خامنه ای داد و فرماندهای ارشد حکومت اسلامی چون رادان و احمدی مقدم و کل سیستم قضایی در خدمت آن چیزی که در کهریزک روی داد، قرار داشتند. پشت مرتضوی نیز به کل این دستگاه سرکوب و جنایت گرم بود. از همین رو بعد از ۴ سال کشاکش و جدالهای درونی شان، بالاخره مرتضوی با گرفتن حکم انفصال دائم از مشاغل قضایی و ۵ سال از مشاغل دولتی و پرداخت ٢٠٠ هزار تومان جریمه نقدی توانست رها شود. اما پرونده دو م او باز است
مرتضوی تحت پیگرد جنایاتش در کهریزک بود، که در دولت احمدی نژاد به مدیریت تامین اجتماعی منسوب شد. داستان بر سر دزدهای میلیاردی اوست که پای بسیاری از سران حکومت را وسط می کشد. در خبری تحت عنوان “سالگرد افشای فساد در تامین اجتماعی میخوانیم که مرتضوی از لیست نمایندگانی که از این دزدی ها نصیبی برده اند، برای اعمال فشار به “قوه قضاییه” استفاده میکند. اقلام افسانه ای دزدی های تامین اجتماعی، فروش ١٣٨ شرکت زیر مجموعه (شستا) تامین اجتماعی به بابک زنجانی، پرداخت حقوقهای کلان و پاداش‌های شگفت‌انگیز به مدیران میانی و عالی‌رتبه تامین اجتماعی، پرداخت هدایا و وامهای کلان به برخی مسئولین وقت و نمایندگان مجلس، پرداخت رشوه به افرادی از تشکل‌‌های رسمی کارگری و وجوه قابل توجهی بابت تبلیغات شورای شهر تهران و… است.

محاکمه سعید مرتضوی محاکمه کل سیستم دزدی و فساد و جنایت در حکومت اسلامی است. پرونده های جنایات او تا پایان عمر این حکومت باز است.و شاکیان واقعی آن مردم و میلیونها کارگرند. اموال سرقت شده تامین اجتماعی باید به خود کارگران بازگردد. این حرف کارگران است.

٩ دسامبر

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: