شهلا دانشفر

خوش آمديد

خطرناک تر از بمب اتم!

10849871_1053081904708697_1731653500298493465_n
مدتهاست که سران حکومت اسلامی دارند نسبت به نقش ماهواره و شبکه های اجتماعی به یکدیگر هشدار میدهند و لرزشان برداشته است. آخرین موردش سخناان عبدالرضا دشتی فرمانده بسیج بوشهر در همایش ماهواره در این شهر است. او طی سخنانی میگوید:” اثر تخریبی ماهواره و شبکه های اجتماعی که استکبار آنرا اداره میکند از بمب های شیمیای و اتمی بیشتراست. او فریادش از “هجمه فرهنگی” ماهواره بلند شده و میگوید:” خطر ماهواره فقط محدود به گروه سنی کودکان، نوجوانان و جوانان نیست بلکه تهدیدات این ابزار رسانه ای بزرگسالان را نیز نشانه گرفته است.”. او در این سخنان بار دیگر به شکستشان اعتراف کرده و از اینکه در بوشهر طرح جمع آوری ماهواره بخوبی انجام نشده ، سخن میگوید.
مورد دیگر از همین دست اعترافات جانشین حفاظت اطلاعات سپاه امام رضای رژیم در مشهد در مهر ماه بود. او طی سخنانی با اشاره به وجود ۵۰ میلیون ماهواره دولتی و غیر دولتی از ماهواره ها بعنوان چهارمین جنگ علیه “ایران اسلامی” و مهمترین جنگ در شرایط کنونی علیه جوانان نام برد و اعلام کرد :”جمع نمودن قانونی ماهواره ها توسط نیروی انتظامی جوابگو نیست و باید فرهنگ عدم استفاده از این بلای خانمان سوز در بین مردم نهادینه شود”.
بدین ترتیب ٥٠ میللیون ماهواره ، بعلاوه شبکه های اجتماعی ای که در تلفن های هوشمند شکل میگیرند، کل بساط استثمار و چپاول و خرافه و سرکوب این حکومت را دارد نشانه میرود. و اینها دو ابزار مهم سازمانیابی هستند که هر روز نیروی گسترده تر و اجتماعی تری از جوانان و بخش های وسیعی از جامعه را دور خود گرد می آورند و قدرتگیری و پیشروی هایشان برای حکومت اسلامی بلایی خانمان سوز و به گفته جناب فرمانده بسیج بوشهر از بمب اتم هم خطرناک تر است. این جنگی است که در آن جوانان و زنان معترض با زیر پا گذاشتن هر روزه قوانین ارتجاعی اسلامی و جنبش وسیع حجاب برگیران که جنبشی اجتماعی است، کاری کرده اند که حکومت اسلامی دارد آشکارا از شکست رویای “ایران اسلامی” اش سخن میگوید. این جنگی است که در آن نه از نیروی انتطامی حکومت اسلامی و نه از سپاه امام و نه انواع دارو دسته های خرافه و سرکوب حکومت کاری ساخته نیست. وحشت حکومت اسلامی اینجاست.
این جنابان تجربه مصر و تونس و نقش جوانان با مدیای اجتماعی شان را در انقلابات این کشورها دیده اند و امروز با مشاهده اینکه جوانان و بخش وسیعی از مردم در ایران دارند به سمت چنین ابزار مهم سازمانیابی میروند، و می بینند که چگونه شبکه های اجتماعی بر روی خطوط تلفن شکل گرفته و گفتمان علیه فقر، گرانی، حجاب ، اعدام و کل بساط این حکومت داغ است و وحشت کرده اند.
خصوصا اینکه در ایران در کنار شبکه های اجتماعی جوانان در خطوط تلفن های همراه، ماهواره و کانالی چون کانال جدید وجود دارد که از جمله برنامه های پخش مستقیم آن هر شب خود کارزاری مبارزاتی علیه پایه های این حکومت است. بینندگانش از شهرهای مختلف و نقاطی دور افتاده و از طیف های مختلف اجتماعی هستند و هر روز بر شمار شان افزوده میشود و در آن
مردم دارند قرار مدار های انقلابی انسانی را میگذارند. وجود چنین کانالی برای حکومت اسلامی خانمانسوز است
٢٦ دسامبر ٢٠١٤

 

 

 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: