شهلا دانشفر

خوش آمديد

جناب طایی یک عذرخواهی به کارگران بیکار بدهکار است

02-300x200

بنا بر خبر مندرج در ایرنا؛ طایی معاون “کارآفرینی و توسعه اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی” میگوید: “ما در کشور هفت میلیون نفر “بیکاره” داریم، افرادی که فاقد هرگونه درآمدی هستند. این افراد نه اشتغال دارند٬ نه مهارت، در عین حال به دنبال اشتغال هم نمی گردند.”.

او بیشرمی را به حدی میرسد که این ٧ میلیون را “علاف” میخواند.

مشتی آیت الله میلیاردر دزد و بیکاره٬ بر گرده جامعه حکومت میکنند، گله های آخوند و طلبه هایشان بیکاره هایی هستند که کاری جز خرافه پراکنی و حفظ پایه های حکومت اسلامی ندارند، اوباش حزب الله و ماموران امر به معروف و نهی از منکر بخش مهمی از دستگاه سرکوب حکومتند و تنها کارشان پاسداری ارکان نظامشان است، مشتی جنایتکار در راس قوه قضایی و دادگاهها و زندانهایشان قرار دارند، نیروی انتظامی، بسیج، سپاه و نیروهای سرکوبگر رژیم بابت جنایاتشان حقوقهای هنگفت میگیرند و بالاخره اینکه تنها یک قلم از دارایی های برملا شده بیت رهبری بالغ بر ٩۵ میلیارد دلار است.

آنوقت جناب طایی معاون “کار آفرینی و توسعه اشتغال” دولت با بیشرمی تمام ٧ میلیون کارگر بیکار را که از هرگونه بیمه و تامین اجتماعی محرومند، بیکاره میخواند.

طی یکساله اخیر ١٠٠ هزار کارگر بیکار شده اند و بنابر آمار جدیدشان ٢۴٣ هزار کارگر در آستانه بیکارسازی هستند، همچنین طبق گزارشی از مهر در تابستان امسال، از جمعیت ۶٣ میلیون و ٨۶٢ هزار و ٨١١ نفری که در سن کار قرار دارند، ۴٠ میلیون و ١٠۵ هزار و ٨۴۵ نفر همچنان بدون هرگونه فعالیتی هستند و در واقع بیکارند!

جناب طایی یک عذرخواهی بزرگ به ٧ میلیون کارگر بیکار و کل مردم ایران بدهکار است.

پاسخ گستاخی و خزعبلات وی اعتراض ما کارگران و کل مردم است. جلو آمدن با خواستهای سراسری و از جمله خواست بیمه بیکاری برای همه افراد بیکار اعم از زن و مرد در حد یک زندگی انسانی است.*

شهلا دانشفر

ژورنال روزانه٬ ٣ ژانویه ۲۰١۵

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: